
Рулетка Status 3 fixations, 5 м х 19 мм, екі компонентті корпус, 3 фиксация ленталар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Рулетка Matrix Status 3 fixations 31034, 5 м х 19 мм, екі компонентті корпуста, таспаны бекітудің 3 әдісі бар, өлшеуге арналған, 2 дәлдік класына және бөлу бағасы 1 мм. Рулетка механизмі берік пластиктен жасалған жартылай резеңкеленген корпусқа орналастырылған, ол құралды құлау немесе соғу кезінде зақымданудан қорғайды. Ілмек өлшеуіш таспаға тойтармалармен мықтап бекітілген. Рулетка құрылысшыларға, жөндеушілерге пайдалы болады, тұрмыста да пайдалы болады.Артықшылықтарықорпустың эргономикалық пішіні бар, сондықтан ол қолға ыңғайлы орналасады және алақаннан сырғып кетпейді.Болат таспаның тозуға төзімділігін арттыру үшін оның үстіне полимерлі жабын жағылады.Кенепті бекітудің 3 тәуелсіз механизмі өлшеуді жеңілдетеді.Құралда өлшеулердің жоғары дәлдігін қамтамасыз ететін "true zero" жылжымалы ілгегі бар.Нейлон бау рулетканы білегіңізге іліп қоюға мүмкіндік береді, бұл қолыңызды босату қажет болған жағдайда ыңғайлы.Корпуста металл қыстырғыш бар, оның көмегімен рулетканы белдікке бекітуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 40 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.213 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 310-Қалталы "MATRIX" рулеткалары |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | резеңкеленген корпус |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 19 мм |
| Штрих-код | 4044996031965 |
- Бағасы: 824 ₸

