
Рулетка Status autostop Magnet+, 7.5 м х 25 мм, резеңкеленген, Нейлонмен қапталған Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құрал құлаған кезде оны қорғау үшін берік пластик корпус резеңкеленген. Ұзартылған күйде кенеп автоматты түрде ұсталады, қосымша бекітуді қажет етпейді. Өлшеу таспасының нейлон жабыны бар, оның тозуға және майысуға төзімділігі кәдімгі боялған кенептің көрсеткішінен бірнеше есе жоғары. Өлшеу таспасының шектегіші магнитті болып табылады, бұл оны металл беттерге бекітуге мүмкіндік береді. Бөлу бағасы – 1 мм. Дәлдік класы – 2. Өлшемдер мен қашықтықтарды өлшеуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 51 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 173 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 128 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.467 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 310-Қалталы "MATRIX" рулеткалары |
| Ұзындығы | 7.5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | магнитный зацеп, обрезиненный корпус, покрытие ленты нейлон |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Таспаның ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996031903 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

