
Рулетка Status Magnet 3 fixations, 7.5 м х 25 мм, резеңкеленген корпус, Matrix магниті бар ілмек
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Status magnet 3 fixations 31006 рулеткасы, 7,5 мх 25 мм, резеңкеленген корпуста, магниті бар ілмекпен жабдықталған, әртүрлі нысандар мен қашықтықтарды өлшеуге арналған. Оның дәлдік класы 2 және бөлу бағасы 1 мм, бұл өлшеулердің жеткілікті тиімділігін қамтамасыз етеді. Магниттік ілмек металл заттарға өлшеуіш таспаны анық бекітуге мүмкіндік береді. "True zero" функциясы есептеулердің дәлдігін арттырады, себебі ол қатені ілмектің қалыңдығы түрінде теңестіреді. Ені 25 мм болат таспа үлкен серпімділікке ие, бұл жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді. Рулетка құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтарыжоғары беріктігі бар ABS пластиктен жасалған корпус резеңкеленген, бұл құлау немесе соғу кезінде құралдың сыну қаупін азайтады.Ілмек таспаға 4 тойтармамен бекітілген және жұмыс кезінде құлап кетпейді.Таспа 3 тәуелсіз механизмнің көмегімен қажетті ұзындықта бекітілуі мүмкін, бұл өлшеулерді жүргізуді жеңілдетеді.Өлшеу шкаласының сандары үлкен — бұл құралмен жұмыс істеуді ыңғайлы етеді.Білекке тағуға арналған бау рулетканың құлау қаупін азайтады.Бүйір бетінде қысқыш бар, оның көмегімен рулетканы белдік белдікке бекітуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 48 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 173 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 128 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.383 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 310-Қалталы "MATRIX" рулеткалары |
| Ұзындығы | 7.5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | магнитный зацеп, обрезиненный корпус |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996031873 |
- Бағасы: 2 628 ₸

