
Рулетка Status Magnet fixation, 7.5 м х 25 мм, резеңкеленген корпус, Matrix магниті бар ілмек
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемдер мен қашықтықтарды өлшеуге арналған. Құрал құлаған кезде оны қорғау үшін берік пластик корпус резеңкеленген. Эргономикалық рулетка құрылғысы таспаны бекітудің үш тәуелсіз механизмін қамтиды, бұл рулеткамен жұмыс істеуді барынша ыңғайлы етеді. Өлшеуіш лентаның абразивтік әсерге төзімді полимерлік жабыны бар. Өлшеу таспасының шектегіші магнитті болып табылады, бұл оны металл беттерге бекітуге мүмкіндік береді. Бөлу бағасы 1 мм. Дәлдік сыныбы 2.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 175 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 45 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.415 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 310-Қалталы "MATRIX" рулеткалары |
| Ұзындығы | 7.5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | магнитный зацеп, обрезиненный корпус |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996031941 |
- Бағасы: 2 674 ₸

