
Рулетка Strong, 7.5 м х 25 мм, резеңкеленген корпус Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Рулетка Matrix Strong 31082, 7,5 м х 25 мм, резеңкеленген корпуста, өлшемдер мен қашықтықтарды анықтауға арналған. Соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған жартылай резеңкеленген корпус зақымдануға төзімді, бұл құлау немесе соққы кезінде оның сыну қаупін азайтады. Тойтармалармен бекітілген ілгегі бар болат таспа ұзақ уақыт пайдалануға арналған. Рулетка құрылыс алаңында, жөндеу жұмыстары кезінде, сондай-ақ үйде немесе саяжайда пайдалы.Алынған нәтижелердің басымдылығы жылжымалы ілгектің арқасында ұлғайтылды, бұл өлшеулерді жүргізу кезінде қателіктерді азайтуға мүмкіндік береді.Бекіткіш түйме таспаны ұзартылған күйде ұстау арқылы құралмен жұмыс істеуді жеңілдетеді.Рулетканы нейлон бау арқылы білекке іліп қоюға болады.Құралды белдікке металл қыстырғыш-қысқыш арқылы бекітуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 145 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.367 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 310-Қалталы "MATRIX" рулеткалары |
| Ұзындығы | 7.5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | резеңкеленген корпус |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996015903 |
- Бағасы: 1 639 ₸

