
Рулетка Target, 7.5 м х 25 мм, автоматты бекіту, резеңкеленген корпус Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшем диапазоны кең 25 мм кенеппен жабдықталған жалғыз рулетка — Matrix Target! Кенептің қалыңдығы 0,135 мм, бұл стандарттыдан шамамен 30% артық. Ақ түс шкаланың "оқылуын" жақсартады. Дөңгеленген корпус рулетканы зақымданудан сақтайтын резеңкемен жабылған. Автоматты бекіту механизмі корпустың төменгі жағында орналасқан кенепті қайтару механизмімен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 135 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 35 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.448 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 310-Қалталы "MATRIX" рулеткалары |
| Ұзындығы | 7.5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | резеңкеленген корпус |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Таспаның ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996087443 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

