
Рулетка Elastica, 5 м х 18 мм, резеңкеленген корпус Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta "Elastica" 31312 рулеткасы 5 м х 18 мм таспамен, резеңкеленген корпуста дайындамалардың, әртүрлі беттердің, жиһаздардың, есіктер мен терезелердің саңылауларының және т.б. ұзындығын өлшеуге арналған әмбебап құрал болып табылады. Ол тұрмыста, саяжайда, гаражда, шеберханада пайдалы болады. Ілгектегі терезенің арқасында оны компас ретінде де пайдалануға болады.АртықшылықтарыРулетка конструкциясының сенімділігі мен беріктігіне резеңкеленген пластик корпус пен кері серіппе арқылы қол жеткізіледі.Таспа қорғаныш бояумен жабылған, осылайша оның тозуға төзімділігіне қол жеткізіледі.Рулетка механикалық тығынмен жабдықталған, соның арқасында таспаны қажетті ұзындықта ұстауға болады.Қалқымалы ілмек миллиметрге дейінгі дәлдікпен өлшеуге мүмкіндік береді.Таспаның қалыңдығы 18 мм, бұл жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Үлкен таңбалармен салынған таразыны тіпті алыстан да оңай оқуға болады.Үш тойтарма ілгекті таспаға мықтап бекітеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.203 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 313-"СПАРТА" қалталы рулеткалары |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | резеңкеленген корпус |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 18 мм |
| Штрих-код | 4044996087177 |
- Бағасы: 600 ₸

