
Платина рулеткасы, 3 м х 16 мм, қалыңдатылған жайма, Барыстарды автоматты бекіту
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сызықтық өлшемдерді дәл жүргізуге арналған.Корпус материалы — АВЅ-пластик; корпустағы арнайы резеңке ендірмелер.Өлшеу табағын автоматты түрде бекіту.True-zero жылжымалы ілгегі қосымша қателік шегін ескермей, ішкі және сыртқы беттерді өлшеуге мүмкіндік береді.Қаптамасы: пластикалық аспалы карта.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.156 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 325-"СИБРТЕХ" және "БАРС" қалталы рулеткалары |
| Ұзындығы | 3 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | резеңкеленген корпус |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 16 мм |
| Штрих-код | 4044996087641 |
- Бағасы: 1 036 ₸

