
Рулетка Полимер, 7.5 м х 25 мм, автоматты бекіту, эргономикалық нысаны Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барс Полимер 32503 рулеткасы 7,5 мх 25 мм тормен, автоматты бекіту функциясымен және эргономикалық пішінді корпусымен жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлер мен кәсіпқойлар үшін пайдалы болады. Ол әртүрлі конструкциялар мен дайындамалардың ұзындығын өлшеу үшін қолданылады.Артықшылықтарыавтостоппен жүру опциясы оңай жұмыс істеу үшін таспаны автоматты түрде бекітуді қамтамасыз етеді.Арнайы резеңке ендірмелері бар АВЅ-пластиктен жасалған эргономикалық корпус қолға сырғып кетпейді.Жылжымалы ілмек оның қалыңдығының қосымша қателігін өтейді.Рулетка тасымалдауға және стендке орналастыруға ыңғайлы жапсырмасы бар пластикалық ілулі картаға салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 50 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.453 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 325-"СИБРТЕХ" және "БАРС" қалталы рулеткалары |
| Ұзындығы | 7.5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | резеңкеленген корпус |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996087702 |
- Бағасы: 2 188 ₸

