
Шаршы, 300 мм, металл, аралас Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаршы төсемі екі жақты таңбаланған. Біріктірілген конструкция әртүрлі бұрыштарды өлшеуге мүмкіндік береді. Көпіршікті деңгеймен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 362 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.292 кг |
| Топ | Угольники,угломеры |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 323-Угольники |
| Материал | Металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996036410 |
- Бағасы: 3 311 ₸

