
Шаршы, 300 мм, металл Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тік бұрыштарды белгілеуге және тексеруге, сондай-ақ бұйымдарды өңдеу және құрастыру кезінде 45 градус бұрышты тексеруге арналған. Метрикалық шкаласы бар өлшеу жазықтығы өңдеу әдісімен орындалған. Шаршы төсемі екі жақты таңбаланған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.255 кг |
| Топ | Угольники,угломеры |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 323-Угольники |
| Материал | Металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996105796 |
- Бағасы: 973 ₸

