
Шаршы, 350 мм, алюминий, құйма Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 350 мм Matrix 32473 алюминийден құйылған шаршы ағаш ұстасы және әрлеу жұмыстары кезінде тік бұрыштарды тексеру және белгілеу үшін пайдалы. Қарапайым, бірақ таптырмайтын құрал сапалы нәтижеге қол жеткізу үшін жұмыстың дәлдігін бақылауға көмектеседі.Артықшылықтарыанодталған бет шаршының коррозияға және механикалық кернеулерге төзімділігін арттырады.Пайдалануға ыңғайлы болу үшін құралдың екі жағындағы белгілер таңбаланған.Профильдегі науа сызғышты ұстау ыңғайлылығын айтарлықтай арттырады.Ілуге арналған тесігі бар шаршы ілгекте немесе шегеде сақтауға ыңғайлы.Құралдың профилінде іріктеудің ыңғайлылығы үшін ақпараттық пиктограммалар бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 355 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 185 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.225 кг |
| Топ | Угольники,угломеры |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 323-Угольники |
| Материал | Металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996105819 |
- Бағасы: 1 761 ₸

