
Шаршы, 500 мм, металлдан жасалған Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл шаршы Спарта 323525 ұзындығы 500 мм шеберлерге ағаш ұстасы және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Ол әртүрлі бұйымдарды құрастыру немесе өңдеу кезінде 90 градус бұрышты орнатуға және тексеруге көмектеседі.Артықшылықтарыбұрыш U8A болаттан жасалған, бұл оның құрылымдық беріктігіне кепілдік береді.Төртбұрыштың сырланған беті коррозиядан сенімді қорғалған.Екі жақты белгілеу құралын екі жағынан да пайдалануға болады.Саңылау аспапты ілінген күйінде ықшам сақтауға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.183 кг |
| Топ | Угольники,угломеры |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 323-Угольники |
| Материал | Металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996069630 |
- Бағасы: 891 ₸

