
Шаршы, 400 х 600 мм, тұтас металл Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 400 х 600 мм Matrix 32371 тұтас металл шаршы тік бұрыштарды тексеруге немесе белгілеу сызығын сызуға көмектеседі. Ол ағаш ұстасы мен әрлеу жұмыстарының дәлдігін арттырады.Артықшылықтарыыстық илектелген көміртекті қаңылтыр болат бұрышы беріктігінің жоғарылауымен сипатталады.Құрал екі жақты таңбаланған, сондықтан оны екі жағынан да қолдануға болады.Шаршы корпусында ілулі күйде оңай сақтауға арналған тесік бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 610 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 410 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.658 кг |
| Топ | Угольники,угломеры |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 323-Угольники |
| Материал | Металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996022130 |
- Бағасы: 1 791 ₸

