
Алюминий деңгейі, 1500 мм, 3 көз, сары, Спарта сызығы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алюминий деңгейі Спарта 330355 ұзындығы 1500 мм, сары түсті, 3 көзі және сызғышы бар, құрылыс, әрлеу, қаптау және басқа жұмыстар кезінде ерекше дәлдік қажет болған жағдайда қажет. Үш көзді деңгей көлденең және тік жазықтықтарды өлшеуге, 45 градус бұрыш орнатуға, заттарды туралауға және т.б. көмектеседі.Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).Артықшылықтарыдеңгейі жасалған алюминий профилі оның сенімділігіне кепілдік береді.Шаң мен құрылыс қалдықтарының корпусқа түсуіне жол бермеу үшін деңгейдің екі жағына да тығындар орнатылған.Сызғыш қажетті ұзындықтағы сызықты сызуға немесе өлшемдерді жүргізуге көмектеседі.Жүргізілген өлшеулердің дәлдігі 1 мм/м (0,057 градус) құрайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.367 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 47 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 330-Уровни 3 глазка с линейкой желтые |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Дәлдік | 1 мм/м |
| Штрих-код | 4044996065151 |
- Бағасы: 2 416 ₸

