
Алюминий деңгейі, 400 мм, 3 көз, Спарта сызығы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алюминий деңгейі Спарта 331205 ұзындығы 400 мм, 3 көзі және сызғышы бар құрылыс, қаптау, әрлеу және басқа жұмыстарда қолданылатын таптырмас құрал. 3 көзді деңгей көлденең және тік жазықтықтарды, еңіс бұрышын өлшеуге және беттер мен нысандарды тегістеуге мүмкіндік беру арқылы тапсырмалардың дәлдігін арттырады.Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).Артықшылықтарыдеңгейдің беріктігін анодталған жабыны бар алюминий профилі қамтамасыз етеді.Корпустың бүйірлерінде шаң мен ұсақ құрылыс қалдықтарынан сақтайтын тығындар бар.Сызғыштың көмегімен объектілердің өлшемдерін өлшеуге болады.Өлшеулердің қателігі әрбір метрге небәрі 1 мм (0,057 градус) құрайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.118 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 47 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 331-Уровни 3 глазка с линейкой алюминиевые |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Дәлдік | 1 мм/м |
| Штрих-код | 4044996067872 |
- Бағасы: 830 ₸

