
Алюминий деңгейі, 800 мм, 3 көз, қызыл, Matrix сызғышы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алюминий деңгейі Matrix 33226 ұзындығы 800 мм, қызыл түсті, 3 көзі және сызғышы бар, құрылыс, жөндеу және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. Онымен жұмыстың дәлдігі артады, бұл сапалы нәтижеге қол жеткізуге мүмкіндік береді. Үш колба көлденең, тік және 45 градус бұрыштарды тексеруге арналған, қателік 1 мм/м (0,057 градус).Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).Артықшылықтарыдеңгейдің сынғыштығына шыңдалған алюминий профилінен жасалған корпус есебінен қол жеткізіледі.Соңғы қақпақтар құралдың ішіне қоқыстардың түсуіне жол бермейді.Боялған корпус агрессивті заттардың әсеріне ұшырамайды.Деңгей корпусындағы өлшем шкаласы оны сызғыш ретінде пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.318 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 800 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 332-"MATRIX" алюминий сызғышымен 3 деңгейлі 3 көз |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Дәлдік | 1 мм/м |
| Штрих-код | 4044996001340 |
- Бағасы: 1 749 ₸

