
Гидравликалық жылжымалы домкрат, 3 т, көтеру биіктігі 150-530 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жылжымалы гидравликалық домкрат Matrix 51040, h көтергіш 150-530 мм, — салмағы 3 тоннаға дейінгі жүктерді көтеруге қабілетті жартылай кәсіби гараж жабдығы. Көтеру биіктігі 150 мм жоғары клиренсі бар көліктерге арналған домкратты пайдалануға мүмкіндік береді. Көтеру биіктігі 530 мм. Домкрат автокөлік жөндеу шеберханасында да, жеке гаражда да пайдалы болады. Артықшылықтары Арматураланған конструкция жабдықтың сенімділігін қамтамасыз етеді. Коррозияға қарсы жабын домкратты тоттан қорғайды. Шамадан тыс жүктемеден қорғау клапаны домкраттың сынуын болдырмай, артық қысымның пайда болуына жол бермейді. Ықшам өлшемдері 625 x 242 x 158 мм жолда өзіңізбен бірге домкрат алуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қабылдау биіктігі | 150 мм |
| Көтеру биіктігі | 530 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 158 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 632 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НВ35.В.00898-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51020_51028_510335_510345_51035_51040_51045_510557_510605_510625_510675.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/01090-21 (ТР ТС).pdf |
| _пакеттегі ені | 242 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 20.8 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жүк көтергіштігі | 3000 кг |
| Топ | Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 510-Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| Сорғылар саны | 1 |
| Корпус материалы | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | Шамадан тыс жүктемеден қорғау |
| Жұмыс барысы | 380 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996023427 |
- Бағасы: 49 610 ₸

