
Гидравликалық жылжымалы домкрат, 3.5 т, көтеру биіктігі 145-490 мм, Matrix басқышымен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 51045 жылжымалы гидравликалық домкрат педальмен, h көтергіштігі 145-490 мм, салмағы 3,5 тоннаға дейінгі жүктерді көтеруге қабілетті жартылай кәсіби гараж жабдығы. Көтеру биіктігі 145 мм стандартты клиренсі бар көліктерге арналған домкратты пайдалануға мүмкіндік береді. Көтеру биіктігі 490 мм. Домкрат автокөлік жөндеу шеберханасында да, жеке гаражда да пайдалы болады. Артықшылықтары Арматураланған конструкция жабдықтың сенімділігін қамтамасыз етеді. Коррозияға қарсы жабын домкратты тоттан қорғайды. Шамадан тыс жүктемеден қорғау клапаны домкраттың сынуын болдырмай, артық қысымның пайда болуына жол бермейді. Жылдам көтерілетін педаль домкратты пайдалануды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қабылдау биіктігі | 145 мм |
| Көтеру биіктігі | 490 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 685 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НВ35.В.00898-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51020_51028_510335_510345_51035_51040_51045_510557_510605_510625_510675.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/01090-21 (ТР ТС).pdf |
| _пакеттегі ені | 346 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 41.5 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жүк көтергіштігі | 3500 кг |
| Топ | Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 510-Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| Сорғылар саны | 1 |
| Корпус материалы | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | Шамадан тыс жүктемеден қорғау |
| Жұмыс барысы | 345 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996023434 |
- Бағасы: 73 970 ₸

