
Гидравликалық жылжымалы домкрат, 5 т, көтеру биіктігі 150-570 мм, Matrix көтеру режимінің қосқышы бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көтеру режимінің қосқышы бар Matrix 510605 жылжымалы гидравликалық домкрат, h көтеру 150-570 мм, салмағы 5 тоннаға дейінгі жүктерді көтеруге қабілетті кәсіби гараж жабдығы. Көтеру биіктігі 150 мм жоғары клиренсі бар көліктерге арналған домкратты пайдалануға мүмкіндік береді. Көтеру биіктігі 570 мм. Домкрат шина жөндеу орталықтарында және автосервисте пайдалы болады. Артықшылықтары Көтеру және түсіру режимдерін ауыстырып-қосқыш пайдалану ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Арматураланған конструкция жабдықтың сенімділігін қамтамасыз етеді. Коррозияға қарсы жабын домкратты тоттан қорғайды. Шамадан тыс жүктемеден қорғау клапаны домкраттың сынуын болдырмай, артық қысымның пайда болуына жол бермейді. Үстіңгі тірек алмалы-салмалы болып табылады, оның орнына қосалқы құрылғыларды орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қабылдау биіктігі | 150 мм |
| Көтеру биіктігі | 570 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 290 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1570 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НВ35.В.00898-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/510605.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/01090-21 (ТР ТС).pdf |
| _пакеттегі ені | 420 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 101 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жүк көтергіштігі | 5000 кг |
| Топ | Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 510-Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| Сорғылар саны | 1 |
| Корпус материалы | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | Шамадан тыс жүктемеден қорғау |
| Жұмыс барысы | 420 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996046617 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

