
Тіректі-тіректі домкрат, 3 т, көтеру биіктігі 135-1016 мм, HIgh Jack Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix High Jack 505175 тірек және пиньонды домкрат көлік құралын жөндеу қажет болған жағдайда автокөлік жүргізушілері үшін таптырмас құрал болып табылады. Оның көмегімен салмағы 3 тоннаға дейінгі жол талғамайтын көліктер мен жүк көліктерін 135-1016 мм биіктікке көтеруге болады. Жүк көтергіш тірек ілмекпен толықтырылған, сондықтан домкратты қолмен жүкшығыр немесе тартқыш құрылғы ретінде де пайдалануға болады. Артықшылықтары Домкраттың сенімділігі мен беріктігін сапалы материалдар қамтамасыз етеді: болат және шойын. Домкратты пайдалану мүмкіндігінше оңай, сондықтан жұмыс істеу үшін арнайы дайындық қажет емес. Кең негіз домкрат құрылымына тұрақтылық береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қабылдау биіктігі | 135 мм |
| Көтеру биіктігі | 1016 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО КЗ С-КН.АУ04.Б.06081 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау және сараптама" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/505175.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU С-CN.АУ04.B.06081.PDF |
| _пакеттегі ені | 255 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 14.2 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жүк көтергіштігі | 3000 кг |
| Топ | Тіректі домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 505-Домкраты реечные |
| Корпус материалы | болат, шойын |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс барысы | 881 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996046686 |
- Бағасы: 38 850 ₸

