




Тіректі-тіректі домкрат, 3 т, көтеру биіктігі 135-1315 мм, High Jack Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix High Jack 505195 тірек және пиньонды домкрат көлік құралын жөндеу қажет болған жағдайда автокөлік жүргізушілері үшін таптырмас құрал болып табылады. Оның көмегімен салмағы 3 тоннаға дейінгі жол талғамайтын көліктер мен жүк көліктерін 135-1315 мм биіктікке көтеруге болады. Жүк көтергіш тірек ілмекпен толықтырылған, сондықтан домкратты қолмен жүкшығыр немесе тартқыш құрылғы ретінде де пайдалануға болады. Артықшылықтары Домкраттың сенімділігі мен беріктігін сапалы материалдар қамтамасыз етеді: болат және шойын. Домкратты пайдалану мүмкіндігінше оңай, сондықтан жұмыс істеу үшін арнайы дайындық қажет емес. Кең негіз домкрат құрылымына тұрақтылық береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түрі | Рейкалық |
| Жүк көтергіштігі | 3000 кг |
| Көтеру биіктігі | 1315 мм |
| Қабылдау биіктігі | 135 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Бренд | MATRIX |
| Корпус материалы | болат, шойын |
| Штрих-код | 4044996046709 |
| Топ | Тіректі домкраттар |
| 3 топ | 505-Домкраты реечные |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Салмақ | 16.5 кг |
| _ұзындығы қаптамада | 1540 мм |
| _пакеттегі ені | 255 мм |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО КЗ С-КН.АУ04.Б.06081 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау және сараптама" ЖШС |
| Жұмыс барысы | 1180 мм |
- Бағасы: 42 700 ₸






