
Старттық сымдар, 200 А, 2.3 м, найзағайлы сөмке Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 2,3 м Stels 55917 бастапқы сымдары, іске қосу тогы 200 А, найзағай қапшығында, қатты суықта немесе ұзақ уақыт сақтаудан кейін таусылған автомобиль аккумуляторының терминалдарына бастапқы токты беру үшін қолданылады. Жеңіл және жүк автомобильдері үшін жарамды. Автокөлік иелеріне жеке пайдалану үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Сымдардың оқшаулағыш материалы силикон болып табылады, сондықтан олар -40-тан +50 градусқа дейінгі температураға төтеп бере алады және жылдың кез келген уақытында пайдалануға жарамды. Қысқыштарда сымдардың ұшқынын болдырмайтын резеңкеленген төсемдер бар, бұл пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Сымдар сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы сыдырма қапшықта келеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Ұзындығы | 2.3 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.7 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Рұқсат етілген іске қосу тогы | 200 А |
| Жұмыс температурасы дейін | -40°C дейін |
| Сымдардың қимасы | 0.30x70xOD7.5 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996085234 |
- Бағасы: 4 497 ₸

