
Бастапқы сымдар, 400 А, 2,5 м, найзағайлы сөмке Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 2,5 м, сыдырмалы қапшықтағы Stels 55919, 400 А стартерлік сымдары батареялары қоршаған ортаның төмен температурасына немесе ұзақ уақыт сақталуына байланысты таусылған автомобильдер мен жүк көліктерін "жарықтандыру" үшін қолданылады. Рұқсат етілген ток күші 400 А көптеген автомобильдердің стартерлерін іске қосу үшін жеткілікті. Сымдар автокөлік иелері үшін пайдалы құрылғы болып табылады. Артықшылықтары Қысқыштар ток өткізетін кірістірулері бар диэлектрлік пластмассадан жасалған, бұл пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Оқшаулағыш материал -40-тан +50 градусқа дейінгі температураға төзімді, сондықтан сымдар жылдың кез келген уақытында жұмыс істей алады. Сымдар сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы сыдырма қапшықпен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Ұзындығы | 2.5 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 265 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.955 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Рұқсат етілген іске қосу тогы | 400 А |
| Жұмыс температурасы дейін | -40°C дейін |
| Сымдардың қимасы | 0.32x150xOD9 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996085241 |
- Бағасы: 5 531 ₸

