
Мұз қырғыш, екі бөліктен тұратын Stels тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі бөліктен тұратын тұтқасы бар Stels 55286 мұз қырғышы әйнектен, айналардан және көлік корпусынан қар мен мұзды кетіруге көмектеседі. Портативті қырғыш машинаның қолғап бөліміне оңай сыяды және салмағы небәрі 75 г, сондықтан онымен тіпті ұзақ уақыт жұмыс істеуге ыңғайлы. Артықшылықтары Қырғыш нөлден төмен температураға төзімді пластиктен жасалған, сондықтан ол қатал қысқы жағдайларда пайдалануға төтеп бере алады. Термопластикалық резеңкемен қапталған екі бөліктен тұратын тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді, бұл ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Жұмыс бөлігіндегі резеңке саптама көліктің зақымдану қаупін жояды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 94 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.075 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | Пластик |
| Жұмыс ұзындығы | 0.1 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996100074 |
- Бағасы: 527 ₸

