
Мұзды кетіруге арналған қырғыш, Барыстың жұмсақ сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жұмсақ тұтқасы бар Барс 55320 мұзды кетіруге арналған қырғыш автомобильдің шанағын, әйнектерін және айналарын тазалауға арналған. 300 x 100 мм ықшам өлшемдерінің арқасында ол машинаның қолғап бөліміне оңай сыяды, ал 120 г жеңіл салмағы ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Пышақ қатты полимерден жасалған, бұл мұздан тазарту тиімділігін арттырады. Қырғышпен жұмыс істеу ыңғайлы, себебі ол неопрен жабыны бар жұмсақ, су өткізбейтін тұтқамен жабдықталған. Жұмыс бөлігіндегі резеңке саптама машинаның бетін сызаттар мен зақымданудан қорғайды. Сырғуға қарсы жабынының арқасында қырғышты қолдану ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | Пластик |
| Жұмыс ұзындығы | 0.12 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996100128 |
- Бағасы: 836 ₸

