
Мұздан тазартуға арналған қырғыш, күшейтілген Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мұздан тазартуға арналған күшейтілген қырғыш Барс 55321 автомобильдің шанағын, айналарын және әйнектерін тазалау үшін қолданылады. Резеңке жолағы бар қырғыш әйнекте және айналарда із қалдырмайды. Ол 180 x 110 мм шағын өлшеміне байланысты көп орын алмайды және салмағы небәрі 100 г, сондықтан онымен жұмыс істеу ыңғайлы. Артықшылықтары Қырғыштың ойластырылған пішіні мұздануды кетіруді жеңілдетеді және жұмыстың жоғары тиімділігін қамтамасыз етеді. Қырғыш пластиктен жасалған және тот баспайтын болаттан нығайтылған, бұл оның сенімділігі мен ресурсын арттырады. Жұмыс бөлігі резеңке саптамамен толықтырылған, бұл машинаның өңделетін беттерінің зақымдалуын болдырмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | Пластик |
| Жұмыс ұзындығы | 0.15 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996100135 |
- Бағасы: 1 131 ₸

