
Қырғышы бар қарға арналған щетка-сыпырғыш, телескопиялық 41-60 см Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Автокөлікті қардан тазалау үшін қолданылатын Stels 55311, 410-600 мм қырғышы бар телескопиялық сыпырғыш щетка. Ені 95 мм қырғыш әйнектердегі мұзбен тез күреседі. Қылқалам шағын көлік иелеріне пайдалы болады.Артықшылықтарыалюминий қорытпасынан жасалған шыны тазалағыш берік және берік.Ұзартылатын тұтқа жету қиын жерлерді тазалауды жеңілдетеді.Қалың қылшықтары бар қырғыш щетка қардың қалың қабатымен оңай күреседі.Телескопиялық щетканың салмағы 230 г, бұл пайдалану кезінде қолдың шаршауын азайтады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.23 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | Пластик |
| Ерекшеліктері | телескопическая рукоятка |
| Жұмыс ұзындығы | 0.6 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996113838 |
- Бағасы: 1 326 ₸

