
Телескопиялық Барс қырғышы бар қарға арналған щетка-сыпырғыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қырғышы бар Барс 55324 телескопиялық қар тазалағыш щеткасы көліктің шанағы мен әйнегіндегі қар мен мұзды кетіру үшін қолданылады. Бояу жабыны сызатпайды, өйткені тығыз қылшықтар ұштарында үлпілдек болады. Щетка-қырғыш автокөлік иелеріне пайдалы болады. Артықшылықтары Арматураланған алюминий тұтқасы щетканың беріктігін қамтамасыз етеді. Тұтқа бір-бірінен сырғып, таңдалған ұзындыққа бекітіледі, сондықтан щеткамен көліктің капотын немесе төбесін бір жағында тұрып еш қиындықсыз тазалауға болады. Ені 110 мм қырғыштың арнайы тістері бар, сондықтан ол мұздың қалың қабатымен сәтті күреседі. Қылқаламның басы айналады және 5 позицияның 1- Title бекітіледі, бұл жету қиын жерлерді тазалауды жеңілдетеді. Тұтқада жұмсақ төсем бар, ол көлікті қардан тазарту кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 103 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 920 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.675 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | Пластик |
| Ерекшеліктері | телескопиялық тұтқа, айналмалы бас |
| Жұмыс ұзындығы | 125.5 мм |
| Тұтқа | жұмсақ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996113999 |
- Бағасы: 4 212 ₸

