
Барс қырғышы бар қарға арналған щетка-сыпырғыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барс 55322 қырғышы бар қарға арналған щетка-сыпырғыш — автокөлікті қар мен мұздан тазалауға арналған құрал. Қырғыш щетка аязға төзімді пластиктен жасалған және бірнеше рет қолдануға төтеп бере алады. Автокөлік әуесқойлары үшін пайдалы.Артықшылықтарыұштары үлпілдеген кәдімгі қылшықтар шанақтың бетін сызатпай, қар қабатын тиімді кетіреді.Тұтқа алюминий қорытпасынан жасалған, сондықтан сынуға төзімді.Қырғыштың ені 100 мм, сондықтан ол әйнекті мұздан тез тазартады.Машинаны қардан тазалауға арналған щетканың тұтқасында жұмсақ төсем бар, соның арқасында оны қолыңызда ұстауға ыңғайлы.Қылқаламның салмағы 292 г, сондықтан оны пайдалану шаршауға әкелмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.292 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | Пластик |
| Жұмыс ұзындығы | 0.6 мм |
| Тұтқа | жұмсақ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996114002 |
- Бағасы: 2 014 ₸

