
Қырғышы және суағары бар қарға арналған щетка-сыпырғыш, телескопиялық, бұрылмалы Stels басы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Телескопиялық щетка-сыпырғыш үшін қар Stels 55299 с қырғышпен және водосгоном, айналмалы басымен, үшін пайдаланылады тазарту автомобильдің қардан, мұздан және судан. Ұзындығы 240 мм тығыз үлпілдек қылшықтары бар жұмыс бөлігінің арқасында щетка шанақтағы қар қабатын сызатпай тиімді және ұқыпты түрде кетіреді. Ені 250 мм қырғыш мұзды тез кетіреді, ал тістер мұздың қалың қабығын ұсақтайды. Қырғышы бар щетка автокөлік иелеріне пайдалы болады.Артықшылықтарыжылжымалы тұтқа машинаның капотын немесе шатырын тазалауды жеңілдетеді.Тұтқаны жұмысқа ыңғайлы болу үшін таңдалған ұзындыққа бекітуге болады.Басы металл негізге ие, ал тұтқасы алюминий қорытпасынан жасалған, бұл автомобиль щеткасының беріктігін қамтамасыз етеді.Айналмалы бас 5 позицияның біріне бекітіледі, бұл жету қиын жерлерді тазалауды жеңілдетеді.Жұмсақ су айдағыш әйнектерді судан және еріген қардан тиімді тазартады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 955 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.644 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | Пластик |
| Ерекшеліктері | телескопиялық тұтқа, айналмалы бас |
| Жұмыс ұзындығы | 1.1 мм |
| Тұтқа | жұмсақ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996114026 |
- Бағасы: 5 002 ₸

