
Қырғышы бар қарға арналған щетка-сыпырғыш, автомобиль, 850 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 850 мм Stels 55298 қырғышы бар қарға арналған автомобиль сыпырғыш-сыпырғыш — көлікті қар мен мұздан тазартуға арналған жабдық. Лак-бояу жабынына ұқыпты әсер етеді, өйткені оның қылшықтары ұштарында жарылған. Сыпырғыш щетка автокөлік жүргізушілері үшін пайдалы.Артықшылықтарыұзындығы 210 мм жұмыс бөлігі бір өтуде айтарлықтай аумақты тазартуға мүмкіндік береді.Ені 100 мм қырғыш әйнектегі мұзды тез кетіреді.Қылқалам аязға төзімді пластиктен жасалған, бұл оның беріктігін қамтамасыз етеді.Иілген тұтқасы жету қиын жерлерді тазалауды жеңілдетеді.Қырғыш щетканың тұтқасындағы жұмсақ төсем пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.Қырғышта ілулі сақтауға арналған тесік бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 850 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.417 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | Пластик |
| Жұмыс ұзындығы | 0.85 мм |
| Тұтқа | жұмсақ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996114095 |
- Бағасы: 2 376 ₸

