
Тізбекті май сүзгісінің кілт-тартқышы, Heavy Duty Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta Heavy Duty 528205 шынжырлы кілт тартқышы май сүзгілерін бөлшектеу үшін қолданылады. Ұзындығы бойынша реттелетін тізбектің арқасында әртүрлі өлшемдегі сүзгілерді алып тастауға болады. Кілт шеберлерге көлік құралына техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Тартқыш кілттің жұмыс бөлігі берік және кернеуге төзімді материалдан — 45 болаттан жасалған. Резеңке тұтқасы сырғып кетпестен сенімді ұстауды қамтамасыз етеді, бұл жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Құрылғының 303 г шағын салмағы шаршамай жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 255.6 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 80 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.303 кг |
| Топ | Май сүзгілерін алу кілттері |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 528-Ключи-съемники масляных фильтров |
| Болат маркасы | 45 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996055978 |
- Бағасы: 1 106 ₸

