
Рычагты жүкшығыр, тартпа 1.5 т, көтергіш 0.6 т, Спарта бір ысырмалы дөңгелегі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Иінтіректі жүкшығыр Sparta 522155, тартқыш - 1,5 т, көтергіш - 0,6 т, бір ысырмалы дөңгелегі бар, жүктерді тік, көлденең және көлбеу жазықтықта көтеру және жылжыту үшін қолданылады. Бұл автокөліктерді эвакуациялау қажет болған жағдайда қолданылатын автокөлік жүргізушілері үшін таптырмас құрылғы. Ол сондай-ақ күнделікті өмірде тиеу-түсіру жұмыстары кезінде пайдалы болады. Рычагты механизм оператордан көп физикалық күш жұмсауды қажет етпейді. Артықшылықтары Ратчет тежегіші жүктің құлап кетуіне жол бермей, оның қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Диаметрі 4,2 мм болат кабель үзілуге төзімді (пайдалану шарттарына сәйкес), бұл жұмыс қауіпсіздігін арттырады. Ілгектер жүкті босату қаупін болдырмай, оның берік ұсталуын қамтамасыз ететін қорғаныс жақшаларымен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 105 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87947 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87947.pdf |
| _пакеттегі ені | 540 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 1.833 кг |
| Топ | Лебедки |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 522-Жүкшығырлар |
| Ұзындығы | 1.5 мм |
| Ілгектер саны | 2 |
| Жинақтау | стальной трос |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Күш салу | 1500 кг |
| Штрих-код | 4044996061856 |
- Бағасы: 7 469 ₸

