
Рычагты жүкшығыр, тартпа 2 т, көтергіш 0.8 т, қос ысырмалы дөңгелек Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Иінтіректі жүкшығыр Matrix 52260, тартымы - 2 т, көтергіші - 0,8 т, қос ысырмалы дөңгелегі бар — бұл автокөлік жүргізушілері үшін таптырмас құрылғы. Оның көмегімен жол талғамайтын жағдайда автокөлікті эвакуациялауға және құрылыс, монтаждау және тиеу-түсіру жұмыстарын жүргізу кезінде жүктерді көлденең және тік бағытта көтеруге болады. Рычагты механизмнің арқасында жүкшығырды пайдалану оңай және оператордан көп күш жұмсауды қажет етпейді. Артықшылықтары Жоғары сапалы өнімділік және сенімді болтты қосылыстар жүкшығырдың беріктігіне кепілдік береді. Диаметрі 4,8 мм болат сым арқан жоғары тозуға төзімділігімен ерекшеленеді, сондықтан ол жұмыс кезінде үзілмейді (пайдалану шарттарына сәйкес). Екі доңғалақты ысырма механизмі конструкцияның сенімділігін арттырады. Бекіту механизмі жұмыс қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, жүктің құлауына жол бермейді. Жиынтықтағы үш ілмектің әрқайсысы қорғаныс кронштейнімен жабдықталған, осылайша жүктің сенімді бекітілуіне қол жеткізіледі. Тұтқалар эргономикалық пішінге ие, бұл жұмыс ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сымарқанның ұзындығы | 2.06 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 590 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87947 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/52260.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87947.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 3 кг |
| Топ | Лебедки |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 522-Жүкшығырлар |
| Ілгектер саны | 3 |
| Жинақтау | стальной трос |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Күш салу | 2000 кг |
| Штрих-код | 4044996002477 |
- Бағасы: 13 560 ₸

