
Рычагты жүкшығыр, тартпа 2 т, көтергіш 0.8 т, бір ысырмалы дөңгелек Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 52220 рычагты жүкшығыры, тарту күші - 2 т, көтергіш - 0,8 т, бір ысырма дөңгелегі бар, жүктерді тік, көлденең және көлбеу жазықтықта көтеру және жылжыту үшін қолданылады. Бұл автокөліктерді эвакуациялау қажет болған жағдайда қолданылатын автокөлік жүргізушілері үшін таптырмас құрылғы. Ол сондай-ақ күнделікті өмірде тиеу-түсіру жұмыстары кезінде пайдалы болады. Рычагты механизм оператордан көп физикалық күш жұмсауды қажет етпейді. Артықшылықтары Құлыптау механизмі жүктің құлап кетуіне жол бермей, оның қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Диаметрі 4,8 мм болат кабель үзілуге төзімді (пайдалану шарттарына сәйкес), бұл жұмыс қауіпсіздігін арттырады. Ілгектер жүкпен берік ұстауды қамтамасыз ететін, оның босап шығу қаупін болдырмайтын карабиндермен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сымарқанның ұзындығы | 2.2 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 83 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 595 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87947 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/52220.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87947.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 3 кг |
| Топ | Лебедки |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 522-Жүкшығырлар |
| Ілгектер саны | 3 |
| Жинақтау | стальной трос |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Күш салу | 2000 кг |
| Штрих-код | 4044996002453 |
- Бағасы: 12 960 ₸

