
Тісті шығыр, тартқыш 0.8 т, таспалы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 522715 тісті таспалы шығыр, тартымы - 0,8 т, жүктерді көлденең жазықтықта жылжытуға арналған. Ол құрылыс, такелаждық, тиеу-түсіру жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Рычагты механизмнің арқасында жүкшығыр желіге қосылуды қажет етпейді, бұл әсіресе ашық ауада жұмыс істеуге қатысты. Артықшылықтары Жүкшығыр корпусы мен беріліс механизмі болаттан жасалған, бұл бүкіл құрылымның беріктігіне кепілдік береді. Жүкшығырда бос жүріс режимі бар, ол жүктемесіз жұмыс кезінде таспаның өздігінен шешілуіне/оралуына жол бермейді. Таспа бұралмайды және барабанға оңай оралады, сондықтан онымен жұмыс істеу ыңғайлы. Ілгектегі арнайы карабин жүктің сенімді бекітілуіне кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сымарқанның ұзындығы | 7.5 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87947 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/522715.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87947.pdf |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 5.25 кг |
| Топ | Лебедки |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 522-Жүкшығырлар |
| Ілгектер саны | 1 |
| Жинақтау | лента |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Күш салу | 800 кг |
| Штрих-код | 4044996061887 |
- Бағасы: 21 050 ₸

