
Майлаушы-супер зарядтағыш, 0.2 л Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 0,2 л Matrix 53120 май құюшы-үрлегіш тұтқыр сұйықтықтарды әртүрлі механизмдерге жылдам жеткізуге мүмкіндік береді. Бұл автомеханиктер мен автокөлік иелеріне техникалық қызмет көрсету кезінде пайдалы болады. Қарапайым конструкцияның арқасында құю кәдімгі рычагтың көмегімен жүзеге асады. Артықшылықтары Металл шүмек пен корпус май құтысының беріктігін қамтамасыз етеді. Май құтысының сыйымдылығы 0,2 литр, бұл үлкен көлемдегі жұмыс үшін жеткілікті. Май құтысының ұзын шүмегі жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 136 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.243 кг |
| Топ | Масленки, Шприцы плунжерные |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 531-Масленки |
| Материал | Металл |
| Шүмек | металлический |
| Жұмыс сұйықтығының көлемі | 0.25 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996019444 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

