
Майлауыш-үрлегіш, 0.3 л, Sparta иілгіш ұштығы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 0,3 литр, иілгіш ұшы бар Sparta 531305 май құюшы-супер зарядтағыш көлікке техникалық қызмет көрсету үшін автокөлік жөндеу шеберханаларында және гаражда қолданылады. Оның көмегімен техникалық сұйықтықтарды жылдам құюға болады. Иілгіш шүмегінің арқасында жету қиын жерлерде жұмыс істеуге болады. Артықшылықтары Май құтысының корпусы металдан жасалған, бұл оның беріктігіне кепілдік береді. 0,3 литрлік май құтысы сұйықтықтың үлкен көлемін сақтай алады. Мырышпен қапталған ұшы суға және басқа сұйықтықтарға әсер етпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.21 кг |
| Топ | Масленки, Шприцы плунжерные |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 531-Масленки |
| Материал | Металл |
| Шүмек | икемді |
| Жұмыс сұйықтығының көлемі | 0.3 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996064826 |
- Бағасы: 1 274 ₸

