
SSW120, 1400 Вт, 120 бар, 6 л/мин, өздігінен соратын Denzel жоғары қысымды жуу машинасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel SSW120 жоғары қысымды жуу машинасы үйде, бақшада немесе гаражда қолдануға арналған. Ол мотоциклдерді, автокөліктерді, су көлігін, бетондалған жолдарды, ғимарат қасбеттерін, шағын мүсіндерді және т.б. 1,4 кВТ қуатпен жұмыс істей отырып, ол 6 л/мин жылдамдықпен 120 барға дейін қысым жасайды. Жуғыштың 2 режимі бар: су құбырынан су алу және резервуардан өздігінен сору. Бұл оны сумен жабдықтау жүйесіне тікелей қосу мүмкіндігі болмаған кезде өте ыңғайлы. Кір жуғыш машинамен жұмыс істегенде суды үнемдеу бақша шлангісімен объектілерді жуумен салыстырғанда 70%-ға дейін құрайды. Артықшылықтары: Қозғалтқыштың мыс орамасы оның сенімділігін арттырады және жуудың ұзақ уақыт пайдаланылуында да судың тұрақты жеткізілуін қамтамасыз етеді. Қозғалтқыш қызып кете бастаса, қорғаныс жылу сенсоры кір жуғыш машинаның жұмысын тоқтатады. Бұл сынуды болдырмайды және раковинаның қызмет ету мерзімін ұзартады. Кіріктірілген қысым қосқышы сорғыны бұзылудан қорғайды, себебі пайдаланушы тапаншаның тұтқасын босатқаннан кейін оны өшіреді. Осылайша, қысымның жоғарылау қаупі нөлге дейін азаяды. Бүйірлік қосқыш, егер ол "Өшірулі" күйінде болса, тапаншаның іске қосылуына жол бермейді, ал тапаншадағы рычаг құлпы кездейсоқ қосылудан қосымша қорғайды. Мұндай шешім қозғалтқышты оператор толық дайын болғанда ғана іске қосуға мүмкіндік береді. Әрқайсысының ұзындығы 5 метр болатын жуу шлангісі мен желілік кабель үлкен заттарды жуу кезінде ұтқырлықты арттырады және ұзартқыш сымға судың түсуіне жол бермейді. Болат плунжерлері бар алюминий сорғы уақыт өте келе қышқылданбайды және коррозияға ұшырамайды, ал бөлшектерді дәл баптау өздігінен сору режимінде қысымның ең аз жоғалуын қамтамасыз етеді – 5% дейін. Су құятын сүзгі суды құмнан және көліктің корпусын сызып тастауы және сорғы дөңгелегін зақымдауы мүмкін басқа бөлшектерден тазартады. Жуғыш затқа арналған бөтелке корпусқа ыңғайлы бекітіледі. Ол қазірдің өзінде жеткізу көлеміне кіреді, сондықтан қажет болған жағдайда мінсіз тазалыққа қол жеткізу үшін оны әрқашан пайдалана аласыз. Корпустың артқы жағындағы ұстағыш оңай сақтау үшін мылтықты бекітуге мүмкіндік береді. Дөңгелектер мен функционалды тұтқа раковинаның жұмыс орнында қозғалуын жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.16 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 240 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU C-CN.АГ03.В.18390 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58276.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/KK CN.АГ03.В.18390.pdf |
| _пакеттегі ені | 500 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 582-Мойки высокого давления |
| Максималды қысым | 120 бар |
| Сорғы материалы | алюминий |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Электр қозғалтқышының қуаты | 1400 Вт |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | ыдыстан су алу |
| Өнімділік | 360 л/сағ |
| Жұмыс қысымы | 70 бар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Электр қозғалтқышының түрі | Коллекторлық |
| Штрих-код | 4044996065748 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

