
Жоғары қысымды жуу машинасы SS W130,1600 Вт, 130 бар, 6 л/мин, өздігінен соратын Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel SSW130 жоғары қысымды жуу машинасы бау-бақша учаскелерінде, гараждарда, жеке үйлерде тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған. Ол автокөліктерді, шағын қайықтарды, қоршаулар мен үйлердің қасбеттерін, алаңдағы жолдарды, жұмыс құралдарын тазалау үшін қолданылады. Ол табиғи ластанулармен де, күрделі дақтармен де, соның ішінде май дақтарымен де ұқыпты және тиімді күреседі. Раковина өздігінен сорылатын түрге жатады, яғни ол суды орталықтандырылған қоректендіру жүйесінен ғана емес, сонымен қатар кәдімгі шелек сияқты шағын резервуарлардан да тұтына алады. Қуаты 1,6 кВТ болғанда, тұтыну 6 л/мин құрайды, ал кәдімгі бақша шлангтарын пайдаланумен салыстырғанда суды үнемдеу 70%–ға дейін жетеді. Артықшылықтары: Қозғалтқыштың мыс орамасы оның қызмет ету мерзімін ұзартады, өйткені ол қарқынды жүктемелерге және жоғары жылу өткізгіштікке төзімділігімен ерекшеленеді. Қызып кетуден қорғау электр қозғалтқышының істен шығуына жол бермейді, рұқсат етілген ең жоғары температурадан асып кеткен жағдайда оны өшіреді. Кір жуғыш машинаны негізгі қосқышты және тапаншаның құлпын ашу пернесін басқаннан кейін ғана іске қосуға болады. Осылайша, шағын жуғыштың кездейсоқ іске қосылуына жол берілмейді және пайдалану қауіпсіздігі қамтамасыз етіледі. Реле бар айналма клапан қозғалтқышты өшіреді, егер оператор бүріккіш тұтқасын босатса, бұл сорғының істен шығуына жол бермейді. Оператор тұтқаны қайта басқаннан кейін қысыммен су беру қайта басталады. Су ірі бөлшектер мен құмды ұстайтын кіріктірілген сүзгі арқылы өтеді. Нәтижесінде сорғы дөңгелегі бүтін күйінде қалады және көлік құралының корпусында және басқа беттерде сызаттардың алдын алады. Жуу және желілік кабельдің әрқайсысының ұзындығы 5 метр, бұл операторды электр тогының соғуынан қорғайды, себебі су бүріккіш ұзартқыш сымнан алыс жерде пайда болады. Сондай-ақ раковинаны пайдалану ыңғайлылығы артады. Алюминийден жасалған сорғы тотығуға және коррозияға ұшырамайды, ал поршеньдер беріктігі жоғары болаттан жасалған. Мұндай шешім бұйымның қызмет ету мерзімін ұзартады және өздігінен сору режимінде қысымның жоғалуын азайтуға мүмкіндік береді. Сыртқы көбік жинағы автокөлікті жуу кезінде мінсіз тазалыққа қол жеткізуге көмектеседі – оны жуғыш затпен толтырып, жуғышқа жалғау жеткілікті. Корпуста желілік кабель мен пистолетке арналған ұстағыштар қарастырылған, бұл раковинаны сақтауды жеңілдетеді. 4 тірек жуу машинасының учаскедегі тұрақтылығын қамтамасыз етеді және шланг абайсызда жұлқынып кетсе, оның бүйіріне құлап кетуіне жол бермейді. Берік тұтқа жуғышты қысқа қашықтыққа ыңғайлы жылжытуға және оны көлікке оңай тиеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 510 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU C-CN.АГ03.В.18390 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58277.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/KK CN.АГ03.В.18390.pdf |
| _пакеттегі ені | 265 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 265 х 265 х 515 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 582-Мойки высокого давления |
| Максималды қысым | 130 бар |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Сорғы материалы | алюминий |
| Электр қозғалтқышының қуаты | 1600 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | пенокомплект внешний, забор воды из емкости |
| Өнімділік | 6 л/мин |
| Жұмыс қысымы | 85 бар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Электр қозғалтқышының түрі | Коллекторлық |
| Штрих-код | 4044996065755 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

