
Жылжымалы домкратқа арналған резеңке тірек D 153 мм Matrix Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 50906 резеңке төсемі жылжымалы домкраты бар тіреуіш орнында автомобиль шанағының зақымдануын болдырмайды, сонымен қатар домкраттың өзінің сынуына жол бермейді. Оның арқасында гаражда немесе автосервисте көлікті сапалы жөндеуге болады. Төсем 510105 домкратымен бірге пайдалануға арналған. Артықшылықтары Болат штангаға орнатылған серпімді және берік резеңкеден жасалған төсем тозуға және кернеуге төзімділікке ие. Төсемді пайдаланудың рұқсат етілген температуралық диапазоны -30-дан +50 °C-қа дейін оны жазда да, қыста да пайдалануға мүмкіндік береді. Жапсырма жеткізілетін ПВХ-пакет тасымалдаудың ыңғайлылығын және бұйымды стендте ілу мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 24 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.382 кг |
| Топ | Накладки для подкатных домкратов |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 509 - Жылжымалы домкраттарға арналған төсемдер |
| Диаметрі | 153 мм |
| Жоғарғы диаметр | 153 мм |
| Диаметрі төмен | 129 мм |
| Материал | Резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800040237 |
- Бағасы: 1 612 ₸

