
Жылжымалы домкратқа арналған резеңке тірек D 105 мм. Н 45 мм Matrix Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 50902 әмбебап ұзартылған биіктіктегі резеңке тірек жылжымалы домкраттармен бірге пайдалануға арналған. Оның арқасында көліктің түбі мен шанағы, сондай-ақ домкраттың үстіңгі бөлігі механикалық зақымданудан сенімді қорғалған. Қолдауды 510105, 51035, 51045 ұяларымен бірге пайдалануға болады. Артықшылықтары Беріктік пен беріктік — тірек серпімді резеңкеден және берік болат өзектен жасалған. Биіктігі 4,5 см — тірек ауыр жүктемелерге төтеп бере алады. Кез келген жағдайда пайдалану — резеңке суықта өзінің қасиеттерін жоғалтпайды, -30-дан +50 °C-қа дейінгі температурада пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 45 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 36 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Топ | Накладки для подкатных домкратов |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 509 - Жылжымалы домкраттарға арналған төсемдер |
| Диаметрі | 106 мм |
| Материал | Резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800040213 |
- Бағасы: 1 308 ₸

