
Жылжымалы домкратқа арналған резеңке тірек D 105 мм. Н 35 мм Matrix Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 50901 әмбебап резеңке тірегі көліктің корпусы мен астыңғы бөлігінің, сондай-ақ домкраттың үстіңгі бөлігінің зақымдану қаупін азайту үшін жылжымалы домкратқа орнатылады. Бұл жүргізушілер мен автомеханиктерге жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы болады. 510105, 51035, 51045 баптарына сәйкес келеді. Артықшылықтары Болат штангаға орнатылған серпімді және берік резеңке тіректің сенімділігін қамтамасыз етеді. Тіректің биіктігі 3,5 см құрайды, бұл резеңке бөліктің жүктеме әсерінен зақымдану қаупін азайтады. Резеңке -30-дан +50 °C-қа дейінгі температуралық жағдайларға төтеп бере алады, сондықтан тіректерді жылдың кез келген уақытында пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 35 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 46 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.417 кг |
| Топ | Накладки для подкатных домкратов |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 509 - Жылжымалы домкраттарға арналған төсемдер |
| Диаметрі | 104 мм |
| Материал | Резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800040206 |
- Бағасы: 1 227 ₸

