
Жылжымалы домкратқа арналған резеңке тірек D 65 мм Matrix Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 50905 резеңке тірегі домкраттарға сәйкес келеді 510084, 510085, 51020, 51028, 51131, 51132, 51127, 51152, 51040. Ол домкраттың үстіңгі бөлігі мен көлік шанағы үшін қорғаныс ретінде пайдаланылады, сызаттар мен ойықтардың пайда болу қаупінсіз көтеру кезінде көлік құралын мықтап бекітуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Сенімділік және беріктік — тірек болат штангаға орнатылған серпімді резеңкеден жасалған. Атмосфералық әсерлерге төзімділік — тіреуді -30-дан +50 °C-қа дейінгі температурада пайдалануға болады. Ыңғайлы қаптама — Аспасы бар ПВХ-пакет тіректерді тасымалдауға және тірекке ыңғайлы орналастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 27 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.099 кг |
| Топ | Накладки для подкатных домкратов |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 509 - Жылжымалы домкраттарға арналған төсемдер |
| Диаметрі | 65 мм |
| Жоғарғы диаметр | 65 мм |
| Диаметрі төмен | 42 мм |
| Материал | Резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800040220 |
- Бағасы: 649 ₸

