
Ылғал бөлгіш, 1/4 матрица
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ылғал бөлгіш Matrix арт. 57008 кез келген компрессорларда ауаны максималды қысыммен 8 барға дейін май бөлшектерінен, конденсаттан және 10 мкм дейінгі фракциялардан тазарту үшін қолданылады. Ол пневматикалық арналардың бітелуіне жол бермейді, тоттың алдын алады және таза, сығылған ауаны қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Корпус берік пластиктен жасалған, ал сүзгі элементі мен қосылыстары алюминийден жасалған, бұл сүзгінің беріктігін және оның қызмет ету мерзімін арттырады. Мөлдір корпустың арқасында сүзгінің ластану деңгейін бақылау оңай. Сүзгідегі кіріктірілген клапан жиналған конденсатты автоматты түрде босатады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.115 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 90 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Қысым | 8 бар |
| Материал | Пластик |
| Өнімділік | 350 л/мин |
| Ою | 1/4M, 1/4F |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996019475 |
- Бағасы: 1 643 ₸

