
Адаптерлер жинағы, жылдам ажыратылатын қосылыс, бұрандалы қосылыс, 2 дана, ішкі. D 1/4 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 57016 адаптерлер жинағы пневматикалық жүйе элементтерін әртүрлі бекіту түрлерімен қосуды қамтамасыз етеді. Ол жай ғана жылдам босату қосылымынан бұрандалы қосылымға ауысуға және компрессорды пневматикалық құралмен мықтап қосуға мүмкіндік береді. Жинақ екі керек-жарақтан тұрады: "ер" Rapid (Euro) емізігі және ішкі жіп диаметрі ¼"болатын "әйел" Rapid (Euro) муфтасы. Артықшылықтары: Жоғары сапалы металл адаптерлердің жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Коррозияға қарсы жабын муфтасы бар ниппельді бұзылудан қорғайды. Адаптерлер ыңғайлы блистерде жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 132 мм |
| Қаптамадағы саны | 2 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 63 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Материал | Болат |
| Қосылым өлшемі | 1/4M |
| Ою | 1/4M, 1/4F |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996019482 |
- Бағасы: 1 427 ₸

