
Ауа спиральді шланг, 10 м, Matrix жылдам ажыратылатын қосылыстары бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пневматикалық құралдарды компрессорға қосу үшін ұзындығы 10 м, жылдам босату қосылымдары бар Matrix 57004 айналмалы ауа түтігі қолданылады. Ол жеңіл полиэтиленнен жасалған, соның арқасында тіпті ұзақ мерзімді жұмыс шаршауды тудырмайды. Оның спираль пішіні бар, сондықтан оны жұмыстан кейін бұраудың қажеті жоқ. Жең автосервисте, слесарлық шеберханада, сондай-ақ әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Жылдам ажыратылатын қосылым пневматикалық құралдардың қосылуын жылдамдатады, бұл шебердің уақыты мен күшін үнемдейді. Максималды қысым 18 бар, бұл шлангты қуатты компрессорлық жабдықпен пайдалануға мүмкіндік береді. Қосқыштардың коррозияға қарсы жабыны бар, сондықтан олар тот баспайды және ұзақ уақыт қызмет етеді. Шлангтың ұлғайтылған қалыңдығы жүктемелерге төзімділікті, жоғары қысымға және механикалық кернеулерге төзімділікті арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 10 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 84 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 84 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.31 кг |
| Сыртқы диаметрі | 8 мм |
| Ішкі диаметрі | 6 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Қысым | 18 бар |
| Материал | Полиэтилен |
| Қосылым өлшемі | 1/4M |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996019499 |
- Бағасы: 2 251 ₸

