
Сылауға арналған карточкалық пистолет Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Матрицалық сылаққа арналған карточкалық пистолет әрлеу жұмыстарын аяқтау кезеңінде орындау үшін қолданылады. Жиынтықта әртүрлі диаметрлі саптамалардың кең ассортименті бар саптама бар: 7/32, 1/4, 9/32, 5/16, 11/32, 3/8, 13/32, сондықтан оның көмегімен гранит және мәрмәр чиптерін, праймерді, тұтқырлығы жоғары бояуларды, замазка немесе сұйық тұсқағаздарды жағуға болады. Артықшылықтары: Ерітіндінің үлкен қоры көлемі 9,5 л ұлғайтылған резервуармен қамтамасыз етіледі. Резервуар нейлоннан жасалған, сондықтан ол құрылымды ауырлатпайды, сонымен қатар агрессивті ортаның әсеріне төзімді және төзімді. Жоғары ресурс пен сенімділікті сапалы бөлшектер қамтамасыз етеді: пистолет алюминийден, ал саптама мен саптама тот баспайтын болаттан жасалған. Әртүрлі құрамдармен жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін құрылыс қоспасының шығынын реттегішпен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 365 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 365 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87187 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.87187.pdf |
| _пакеттегі ені | 275 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 2.68 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Қысым | 9 бар |
| Саптаманың диаметрі | 7/32, 1/4, 9/32, 5/16, 11/32, 3/8, 13/32 |
| Көлем | 9 л |
| Қосылым өлшемі | 1/4M |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996019727 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

