
Үстіңгі цистернасы V 0,1 л, саптамасы D 0,5 мм матрицасы бар әрлеу жұмыстарына арналған пневматикалық бояу бүріккіш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Матрицалық пневматикалық бояу бүріккіш әрлеу жұмыстары үшін қолданылады. Оның көмегімен праймерді немесе бояуды бетке біркелкі таратуға болады. Диаметрі 0,5 мм саптама майлы және латексті бояулармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Ал 35 л/мин төмен ауа ағынының арқасында бояу бүріккішті тіпті шағын компрессорлармен де пайдалануға болады. Артықшылықтары: MP бүрку технологиясы бояудың тасымалдану коэффициентін арттырады және беттердің сапалы боялуын қамтамасыз етеді. Резервуардың үстіңгі орналасуына (0,1 л) байланысты бояуды толтыру оңай, сонымен қатар бұл оны қалдықсыз пайдалануға мүмкіндік береді. Еріткіш негізіндегі бояуларды қолдануға болады, себебі бояу бүріккіште алюминий ыдысы бар. Жұмысты жеңілдету үшін бояу бүріккіш бояуды реттегішпен, сондай-ақ бүріккіш үлгісін реттегішпен жабдықталған. Пистолет механикалық зақымдануға төзімді, себебі алюминийден жасалған. 0,4 кг жеңіл салмағының арқасында бояу бүріккішпен жұмыс істеу ыңғайлы және ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.433 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87185 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87185.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Қысым | 4 бар |
| Саптаманың диаметрі | 0.5 мм |
| Резервуардың көлемі | 0.1 л |
| Қосылым өлшемі | 1/4M |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996019581 |
- Бағасы: 6 580 ₸

